Szampony dla kotów i psów

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pełen wachlarz renomowanych artykułów dla zwierząt – bezpiecznych dla zdrowia pupila. Szampony dla kotów i psów muszą być dobierane do konkretnego rodzaju sierści i potrzeb pielęgnacyjnych czworonoga. Warto pamiętać, że jeśli zwierzę zmaga się z dolegliwościami skórnymi, to w pierwszej kolejności należy skonsultować się z weterynarzem, aby najpierw wyleczyć schorzenie, a następnie przystąpić do pielęgnacji.

Szampony dla szczeniąt i dorosłych psów

Do trzeciego miesiąca życia należy stosować szampony dla szczeniąt (np. z D-panthenolem), natomiast dorosłe zwierzęcia są pielęgnowane przy pomocy dedykowanych produktów odpowiadających strukturze i długości sierści czworonoga. Potrzeby pielęgnacyjne są różne – rasy krótkowłose, gładkowłose, długowłose i szorstkowłose mają zupełnie odmienne wymagania. Jeśli zwierzę ma skłonności do alergii, właściwym wyborem będą hipoalergiczne szampony dla psa. Przy problemach z kolorem warto regularnie stosować specjalne kosmetyki odpowiadające za wzmocnienie barwy, zwłaszcza w przypadku psów wystawowych. Z kolei sierść przesuszona wymaga specyfików o silnym działaniu nawilżająco-regenerującym.

Antybakteryjne szampony dla kotów i inne kosmetyki

W naszej ofercie znajdziesz wiele specjalistycznych szamponów dla kotów. U nas zamówisz kosmetyki o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwłupieżowym i przeciwgrzybicznym. Oferujemy także witaminy dla kota na sierść i produkty dedykowane czworonogom o wrażliwej skórze. Właścicielom kociąt możemy zaproponować szampony i odżywki odpowiednie dla młodych zwierząt. Wszystkie specyfiki skutecznie usuwają zanieczyszczenia, neutralizując przykre zapachy.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło