ROYAL CANIN EARLY RENAL FELINE 12 x 85 g

ROYAL CANIN EARLY RENAL FELINE 12 x 85 g

69,98 zł
Brutto

ROYAL CANIN EARLY RENAL 12 x 85 g saszetki od lekarza weterynarii

Zalecana w przypadku:

- Początkowego stadium przewlekłej choroby nerek* (stadium 1 oraz początek stadium 2 wg IRIS)

Oraz/ lub

- kotów starszych w wieku powyżej 7 lat, wykazujących pierwsze objawy procesu starzenia.

Nie zalecana w przypadku:

- Ciąży, laktacji, okresu wzrostu.

*Bez białkomoczu

Wczesne wsparcie dla nerek - Receptura o umiarkowanym poziomie fosforu, z dodatkiem EPA/ DHA oraz z kompleksem przeciwutleniaczy wspiera pracę nerek w przypadku pierwszych objawów ich niewydolności.

Wsparcie dla kotów starszych - Receptura zawierająca odpowiednio dobrane składniki, w tym kompleks przeciwutleniaczy takich, jak witaminy E i C, pomaga walczyć z pierwszymi objawami procesu starzenia.

Ochrona przewodu pokarmowego - Receptura o najwyższej strawności oraz odpowiedni poziom włókna pokarmowego, w tym prebiotyków, wpływa korzystnie na proces trawienia i pasaż jelitowy.

S/O Index Dieta sprzyja produkcji moczu, w którego środowisku utrudnione jest powstawanie zarówno kamieni struwitowych, jak i oksalatowych.

Dieta Early Renal zalecana jest dla kotów z rozpoznaną przewlekłą chorobą nerek w stadium 1 lub wczesnym stadium 2, do momentu, gdy poziom kreatyniny nie przekroczy wartości referencyjnych. W bardziej zaawansowanych stadiach, zaleca się przejście na dietę Renal.

SKŁAD:

Produkty pochodzenia wieprzowego**, produkty pochodzenia drobiowego**, mięso z kurczaka**, mąka pszenna, produkty pochodzące z krwi wieprzowej**, sproszkowana celuloza, mieszanka skrobi kukurydzianej, rafinowany olej słonecznikowy, olej rybny, gluten pszenny, lecytyna surowa, minerały, suszona pulpa pomidorowa, drożdże i ich części, glukozamina, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny).

**Źródło białka.

DODATKI (na 1 kg karmy)***:

Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 340 UI, Żelazo (3b103): 4 mg, Jod (3b202): 0,35 mg, Miedź (3b405, 3b406): 2,9 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,3 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 13 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 0,2 mg.

***Podane wartości odnoszą się do ilości dodanych do receptury, a nie tych, naturalnie występujących w użytych surowcach.

Prosimy umówić się na odbiór

Płatność kartą lub gotówką

Royal Canin
10554972095
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło