VETFOOD UROFORCE PLUS 120 KAPS. DLA PSÓW I KOTÓW

VETFOOD UROFORCE PLUS 120 KAPS. DLA PSÓW I KOTÓW

136,50 zł
Brutto

VETFOOD UROFORCE PLUS 120 KAPS. DLA PSÓW I KOTÓW - od lekarza weterynarii

Zastosowanie: Preparat powodujący wzrost pH moczu oraz ograniczenie ryzyka powstawania złogów szczawianowych i moczanowych.

Działanie: UROforce PLUS jest preparatem zawierającym cytryniany, będące inhibitorami krystalizacji i agregacji soli mineralnych. Cytrynian potasu zaleca się używać w sytuacji, gdy pomimo specjalistycznej diety leczniczej pH moczu jest kwaśne lub występują kryształy szczawianu wapnia w moczu. Powstające w metabolizmie cytrynianów dwuwęglany stanowią czynnik zasadowy, który pozwala skutecznie obniżyć dobowe wydalanie cytrynianów z moczem. Doustnie podane cytryniany są metabolizowane głównie w ścianie jelita. Preparat UROforce PLUS zapewnia optymalny poziom potasu i magnezu we krwi, który jest bardzo istotny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu zwierzęcia. Do najczęstszych przyczyn niedoboru tych elektrolitów zalicza się: przewlekłą chorobę nerek, wielomocz, wymioty, biegunki, choroby metaboliczne, schorzenia jelit, stres, ubogą dietę oraz niedożywienie.

Dawkowanie: Dziennie rekomendujemy podawać następujące ilości produktu w trakcie posiłku dla zwierzęcia: Koty i psy do 10kg masy ciała – 1 kapsułka dwa razy dziennie (rano i wieczorem), Psy o masie ciała 10-25kg – 2 kapsułki dwa razy dziennie (rano i wieczorem), Psy ras dużych i olbrzymich powyżej 25kg – 3 kapsułki dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Okres stosowania: do 6 miesięcy. Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii. W trakcie przyjmowania preparatu warto regularnie kontrolować mocz u zwierzęcia. Dostępne opakowania: 50 i 120 kapsułek.

Prosimy umówić się na odbiór.

Płatność kartą lub gotówką.

Vetfood
12189213850
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło