VETFOOD ACID BALANCE 30 KAPS. DLA PSÓW/KOTÓW

VETFOOD ACID BALANCE 30 KAPS. DLA PSÓW/KOTÓW

66,50 zł
Brutto

VETFOOD ACID BALANCE 30 KAPS. BLISTR DLA PSÓW I KOTÓW - od lekarza weterynarii

Zastosowanie: ACID Balance jest preparatem zawierającym w składzie dwa naturalne związki zobojętniające kwas solny: węglan wapnia i węglan magnezu.

Działanie: •Przy regurgitacji, •Przy i po wymiotach, •U pacjentów leczonych preparatami obniżającymi pH żołądka Są to sole o charakterze zasadowym, które wchodząc w reakcję z HCl powodują jego przemianę w wodę i sole mineralne. Węglan wapnia ma szybkie i silne działanie zobojętniające, węglan magnezu natomiast nasila działanie węglanu wapnia. Obie sole chronią błonę śluzową przełyku, żołądka i dwunastnicy przed uszkadzającym działaniem soku żołądkowego. Węglan wapnia i węglan magnezu – powszechnie stosowane są w stanach nadkwasoty, którym towarzyszą objawy niepożądane oraz zaburzenia takie jak: zgaga, przewlekłe wzdęcia. Pozostałe składniki produktu: skrobia i inulina wykazują działanie osłaniające błonę śluzową żołądka, a ekstrakt z zielonej herbaty wykazując działanie antybakteryjne i antyoksydacyjne.

Dawkowanie: Zaleca się podawać następujące ilości produktu w zależności od masy ciała zwierzęcia: Koty, małe i średnie psy do 20 kg m.c. – 0,5 kapsułki x2 dziennie na pół godziny przed posiłkiem Duże psy 20-40 kg m.c. – 1 kapsułka x2 dziennie na pół godziny przed posiłkiem Olbrzymie psy >40 kg m.c. - 2 kapsułki x2 dziennie na pół godziny przed posiłkiem W razie potrzeby można otworzyć kapsułkę i wymieszać jej zawartość z ulubionym przysmakiem. Jeśli sposób żywienia oparty jest tylko na suchej karmie, należy lekko zwilżyć karmę, tak żeby zawartość kapsułki przylegała do żywności i została spożyta przez zwierzę.

Substancje czynne: WĘGLAN WAPNIA;WĘGLAN MAGNEZU;

Prosimy umówić się na odbiór.

Płatność kartą lub gotówką.

Vetfood
12189350782
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło