RENALVET 60 KAPS. DLA PSA I KOTA VETEXPERT

RENALVET 60 KAPS. DLA PSA I KOTA VETEXPERT

69,99 zł
Brutto

RENALVET 60 KAPSUŁEK DLA PSA I KOTA VETEXPERT - od lekarza weterynarii

Preparat dla psów i kotów z objawami przewlekłej niewydolności nerek. Unikatowa kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania.

Preparat wspomagający, polecany dla psów i kotów z objawami przewlekłej niewydolności nerek. RenalVet to jedyny na świecie chelator fosforu, zawierający aktywną witaminę D. Podawany w trakcie posiłku, wspomaga obniżanie wchłaniania fosforu u zwierząt z przewlekłą niewydolnością nerek, co może wpływać na spowolnienie pogłębiania się choroby. Chelatory fosforu są zalecane przez Międzynarodowe Towarzystwo Nefrologiczne (IRIS) dla zwierząt, począwszy od wczesnej fazy niewydolności narządu.

SKŁAD: RenalVet to preparat wspomagający w przewlekłej niewydolności nerek. Głównym składnikiem jest węglan wapnia, wiążący fosfor w przewodzie pokarmowym. Jego działanie jest wspomagane przez dodatek chitosanu, o silnych właściwościach pochłaniających. RenalVet zawiera również witaminę D, której dodatek uzupełnia potencjalne niedobory w organizmie, spowodowane upośledzeniem funkcji nerek w przypadku ich niewydolności.

Składniki czynne:

Węglan wapnia 200 mg, chitosan 100 mg, witamina D 0,02 mg.

STOSOWANIE:

Psy i koty <10 kg m.c. - 1 kapsułka Twist off dziennie

Psy >10 kg masy ciała - 1 kapsułka Twist off/10 kg masy ciała dziennie

Opakowanie zawiera 60 kapsułek Twist Off.

Kapsułka Twist Off gwarantuje wysoką smakowitość i łatwość podania. Kapsułkę podajemy jako smakołyk w całości lub wyciskamy zawartość kapsułki (kapsułka jest jadalna) do pyszczka lub na łapę.

Prosimy umówić się na odbiór.

Płatność kartą lub gotówką.

VetExpert
12097555165
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło