NEOPLASMOXAN DOG 60 TABLETEK VEBIOT

NEOPLASMOXAN DOG 60 TABLETEK VEBIOT

374,00 zł
Brutto

NEOPLASMOXAN DOG 60 TABLETEK  DLA PSÓW VEBIOT - od lekarza weterynarii

Neoplasmoxan dog to preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla osobników ze zdiagnozowanym nowotworem oraz osobników starszych i ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu.

Przeznaczenie Neoplasmoxan dog

Preparat Neoplasmoxan dog jest w szczególności rekomendowany do uzupełniania diety osobników ze zdiagnozowanym nowotworem, osobników starszych i ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu oraz osobników wymagających opieki paliatywnej w celu poprawienia komfortu życia.

Skład Neoplasmoxan dog

Składniki Neoplasmoxan dog to związki, które wspomagają prawidłowe żywienie chorych psów.

 • Trans-resweratrol jest naturalną substancją pochodzenia roślinnego. Bierze on udział w procesach: neutralizowania wolnych rodników, hamowania angiogenezy tkanki nowotworowej, modulowania poziomu czynników transkrypcyjnych i ekspresji genów kodujących białka obecne w szlakach sygnałowych regulujących procesy związane z nowotworzeniem oraz indukowania apoptozy komórek nowotworowych. Ponadto trans-resweratrol aktywuje przemiany prowadzące do rozkładu związków kancerogennych.
 • Kwercetyna posiada właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne i antyangiogenne. Związek ten hamuje proliferację komórek nowotworowych, w stosunku do których wykazuje działanie proapoptotyczne. Kwercetyna ma także właściwości immunomodulujące.
 • Witamina E zapobiega uszkodzeniom DNA i błon komórkowych, które mogą prowadzić do procesów nowotworzenia. Witamina E wykazuje właściwości antyoksydacyjne.
 • Selen wzmaga aktywność cytotoksyczną limfocytów wobec komórek nowotworowych.Pierwiastek ten wchodzi w skład aminokwasów budujących białka związane z regulacją cyklu komórkowego.

Nowotwór u psa – objawy

Zmiana nowotworowa u psa może przybrać różne formy. Jedną z możliwych postaci nowotworu jest narośl na różnych częściach ciała: narośl na łapie, narośl na pysku, narośl na nosie, narośl na uchu, narośl na grzbiecie, narośl na brzuchu. Pojawienie się zmiany nie zawsze oznacza diagnozę nowotworu złośliwego. Należy jednak skonsultować dolegliwość z lekarzem weterynarii.

W jaki sposób zdiagnozować nowotwór u psa?

Podstawą poprawnej diagnostyki nowotworu u psa jest wizyta u lekarza weterynarii. Doświadczony specjalista, który przeprowadza badania zadecyduje czy jest konieczne pogłębienie diagnostyki. Nieodzownym narzędziem stosowanym w diagnostyce nowotworów u psów są badania obrazowe. Diagnostyka tego typu ma za zadanie potwierdzić obecność zmiany nowotworowej oraz określić jej stopień zaawansowania. Badania obrazowe są stosowane również przy planowaniu leczenia i sprawdzaniu skuteczności prowadzonej terapii.

Jak poprawić komfort życia chorego psa?

W jaki sposób możemy wesprzeć naszego psa w walce z nowotworem? Trzeba zapewnić mu dobre warunki bytowania, zadbać o odpowiednie odżywianie, można próbować wspierać psa poprzez odpowiednią suplementację. Neoplasmoxan dog, jako mieszanka paszowa uzupełniająca, zawiera związki ważne w żywieniu psów ze stwierdzonym procesem nowotworowym: substancje modulujące odpowiedź immunologiczną organizmu, antyoksydanty oraz związki hamujące niekontrolowaną proliferację zmienionych komórek i indukujące ich apoptozę.

DAWKOWANIE

Dzienna rekomendowana porcja Neoplasmoxan dog zależna jest od masy ciała psa. Jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej zastosuj się do rekomendowanej dziennej porcji

 • do 5 kg - 0,5 tabletki
 • 5-10 kg - 1 tabletka
 • 11-15 kg - 1,5 tabletki
 • 16-20 kg - 2 tabletki
 • 21-25 kg - 2,5 tabletki
 • od 25 kg - 3 tabletki

Prosimy umówić się na odbiór.

Płatność kartą lub gotówką.

Vebiot
12215187493
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło