ARTHROVET COMPLEX 60 TABL. VETEXPERT

ARTHROVET COMPLEX 60 TABL. VETEXPERT

76,99 zł
Brutto

ARTHROVET COMPLEX 60 TABLETEK VETEXPERT - od lekarza weterynarii

Zastosowanie: ArthroVet HA Complex przeznaczony jest do profilaktycznego i terapeutycznego stosowania u psów i kotów z zaburzeniami prawidłowej funkcji chrząstek stawowych i stawów. Polecany zarówno u zwierząt młodych w okresie intensywnego wzrostu, jak i zwierząt starszych z chorobą zwyrodnieniową stawów (osteoarthritis).

Działanie: Preparat kompleksowo i wielokierunkowo wspomaga funkcje chrząstek stawowych i stawów, dzięki zawartości glukozaminy, chondroityny oraz kwasu hialuronowego. Działa wspomagająco w okresie fizjologicznego wzrostu i rozwoju chrząstek stawowych u zwierząt rosnących, jak również pomaga zahamować zmiany zwyrodnieniowe w przebiegu osteoarthritis u zwierząt starszych lub po urazach narządu ruchu. Glukozamina pobudza syntezę glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy miedzykomórkowej chrząstki stawowej.

SKŁAD:ArthroVet Complex posiada unikalny skład, wykazujący wielokierunkowe działanie:

Glukozamina i chondroityna to podstawowe składniki budulcowe chrząstki, które wspomagają jej odbudowę i poprawiają elastyczność.

Kwas hialuronowy ułatwia przenikanie substancji odżywczych do tkanek stawu, a mangan i witamina C wspomagają produkcję kolagenu, który jest podstawowym elementem struktur stawów i ścięgien.

Suplement został wzbogacony w Harpagophytum procumbens, zwany popularnie „czarcim pazurem” oraz wyciąg z soi i awokado. Wg badań naukowych (Boileau i wsp. 2009*) frakcje awokado i soi wspomagają ograniczanie wczesnych zmian zwyrodnieniowych chrząstki stawowej.

Uzupełnieniem składu suplementu jest L-karnityna, która wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała, co jest bardzo ważne przy problemach stawowych.

Składniki czynne: glukozamina, chondroityna, kwas hialuronowy, Harpagophytum procumbens, wyciąg z awokado, wyciąg z soi, mangan, cynk, witamina C, L-karnityna.

Dawkowanie: Zalecane jest podawanie 1 tabletki na 20 kg masy ciała. Profilaktycznie: pół dawki dziennej.

VetExpert
12098337367
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło