OTIFLUSH EAR SOLUTION 125 ML PIES/KOT VETEXPERT

OTIFLUSH EAR SOLUTION 125 ML PIES/KOT VETEXPERT

74,50 zł
Brutto

OTIFLUSH EAR SOLUTION 125 ML DLA PSA I KOTA VETEXPERT - od lekarza weterynarii

Preparat pielęgnacyjny do płukania kanałów słuchowych u psów i kotów. OtiFlush może być stosowany wspomagająco w higienie kanałów słuchowych lub jako przygotowanie kanału słuchowego do terapii. Optymalne pH 5 umożliwia stosowanie preparatu w higienie zdrowego kanału słuchowego lub wspomagająco w zapaleniu ucha zewnętrznego (otitis externa).

Optymalne pH 5 oraz zawartość chlorheksydyny w preparacie OtiFlush wykazują działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Preparat nie powoduje narastania oporności bakterii.

SKŁAD:

Chlorheksydyna – substancja bakteriobójcza i bakteriostatyczna. Skutecznie pomaga łagodzić  podrażnienia i stany zapalne skóry.

Kwas mlekowy - substancja nawilżająca i ułatwiająca złuszczanie martwego naskórka.

Alantoina - substancja biologicznie czynna, działająca łagodząco i regenerująco stymulując podział i wzrost komórek. Działa nawilżająco na skórę.

Mocznik - substancja nawilżająca, pośrednio wpływająca na procesy odnowy naskórka. Wykazuje działanie bakteriostatyczne.

Kwas salicylowy - substancja wykazująca działanie keratolityczne (złuszczające naskórek) i regulujące pracę gruczołów łojowych. Ogranicza liczbę mikroorganizmów i grzybów, co działa wspomagająco w zmniejszaniu stanów zapalnych.

Składniki czynne: chlorheksydyna, kwas mlekowy, alantoina, mocznik, kwas salicylowy

STOSOWANIE: Produkt łatwy w samodzielnym użyciu. Regularnie stosowany pomaga utrzymać uszy psów i kotów w zdrowym stanie.

Ostrzeżenia: stosować wyłącznie u zwierząt. Chronić przed dostępem dzieci i zwierząt. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Prosimy umówić się na odbiór.

Płatność kartą lub gotówką.

VetExpert
12140045102
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło