PLAQUE OFF ANIMAL 20 G DLA PSA I KOTA VETEXPERT

PLAQUE OFF ANIMAL 40 G DLA PSA I KOTA VETEXPERT

89,99 zł
Brutto

PLAQUE OFF ANIMAL 40 G DLA PSA I KOTA VETEXPERT - od lekarza weterynarii

Preparat przeznaczony do codziennego stosowania u psów i kotów w celu zapobiegania odkładaniu się płytki nazębnej i tworzeniu kamienia. Skutecznie ogranicza nieprzyjemny zapach z jamy ustnej. Całkowicie naturalny - zawiera algi morskie, pozyskiwane z Oceanu Atlantyckiego. Minimalny czas wymagany do wystąpienia zauważalnych zmian wynosi od 3 do 8 tygodni. Szczególnie zalecany po zabiegach sanacji jamy ustnej. Skuteczność preparatu PlaqueOff® Animal została potwierdzona badaniami na psach i kotach z problemami stomatologicznymi, takimi jak: nadmierne odkładanie się płytki nazębnej, powstawanie kamienia, nieprzyjemny zapach z jamy ustnej.* Preparat PlaqueOff® Animal zyskał pozytywną rekomendację Sekcji Stomatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Zastosowanie: Naturalny produkt , który pomaga przeciwdziałać powstawaniu kamienia nazębnego i płytki bakteryjnej na powierzchni zębów, przez co przyczynia się do obniżenia ilości bakterii w jamie ustnej.

Działanie: Substancją czynną w PlaqueOff® Animal jest naturalna substancja roślinna, którą dodaje się do psiej lub kociej karmy. Podczas trawienia uwalniane są składniki, które powodują, że ślina zyskuje właściwości naruszające kamień nazębny w taki sposób, że nie daje on oparcia nowym złogom. PlaqueOff® Animal zawiera naturalną substancję roślinną Algae D1070™ uzyskaną z algi morskiej. Nie zawiera dodatku cukru, konserwantów, ani barwników. Alga ma bogate własności odżywcze, zawiera ponadto 12 ważnych witamin i 13 minerałów oraz pierwiastków śladowych, a ponadto jest bogaty w naturalny jod. Regularne dodawanie PlaqueOff® Animal do karmy przyczynia się do zdrowia jamy ustnej.

Dawkowanie: Koty i małe psy do 10kg m.c.- 1/2-1 łyżeczka dziennie dodana do pokarmu. Średnie rasy 10-25kg m.c. – 1-2 łyżeczki dziennie dodana do pokarmu. Rasy duże i olbrzymie +25kg – 2-3 łyżeczki dziennie dodana do pokarmu.

Substancje czynne: ALGI;

Prosimy umówić się na odbiór.

Płatność kartą lub gotówką.

VetExpert
12097612198
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło